Obiekty małej architektury ogrodowej

Ogrody zimowe, są sposobem na zatrzymanie lata w domu nazywamy je również „wiecznie zielonym salonami”.

Ogrody zimowe

Przytulne miejsce do codziennego wypoczynku

Ogrody zimowe, będące sposobem na zatrzymanie lata w domu są nazywane również „wiecznie zielonym salonami”. Dzięki lekkiej szklanej konstrukcji stanowią doskonałe poszerzenie domowej przestrzeni. Taki, ozdobiony naturalną roślinnością „zielony salon”. Niezależnie od panującej na zewnątrz pogody staje się przytulnym, niezastąpionym miejscem codziennego wypoczynku.

Wykonujemy ogrody zimowe w oparciu o systemy pozwalające na dowolną konfigurację zabudowy przestrzeni, zarówno pod względem rozmiarów konstrukcji, jak i jej wykończenia i kolorystyki. Przy aranżacji ogrodu zimowego można skorzystać z różnych rozwiązań, zaczynając od zabudowy balkonów w mieszkaniach, a kończąc na przestronnych przybudówkach domków jednorodzinnych.

Już pięknie zaprojektowany przedsionek, przed drzwiami wejściowymi czyni nasze mieszkanie bardziej atrakcyjnym. Ogród zimowy działa jak swoistego rodzaju śluza klimatyczna znacząco poprawiając bilans energetyczny domu. Wyłapuje promienie słoneczne oraz chroni przestrzeń mieszkalną przed chłodem i wiatrem. Jest również nieocenionym sprzymierzeńcem miłośników roślin i ogrodników hobbystów. Utrzymuje umiarkowany klimat i wyrównuje warunki panujące wewnątrz i na zewnątrz, co licznym roślinom tam wysadzanym wychodzi na dobre.

 

Najważniejsze cechy ogrodu zimowego

tworzy pomieszczenie do przebywania wśród zieleni,
otwiera nowe możliwości dla roślinności przez regulację ciepła, światła i powietrza,
przedłuża piękne pory roku,
poprawia bilans cieplny domu, ponieważ pozyskane ciepło słoneczne, gromadzi i oddaje do sąsiadujących pomieszczeń,
wspiera izolację akustyczną pomieszczeń.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy stworzony przez nas ogród zimowy jest unikalny. Projekty wykonujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Służymy Państwu fachową obsługą. Gwarantujemy profesjonalny montaż.
Dlatego w rezultacie tak konsekwentnie, Innymi słowy, aby to wyjaśnić, Ale z drugiej strony. Na przykład, Przede wszystkim, co najważniejsze, na pewno. Po pierwsze / po drugie, dalej, a ponadto,Podsumowując, w skrócie. Podobnie, podobnie, w tym samym duchu, Tymczasem w późniejszym czasie. Dlatego w rezultacie tak konsekwentnie, Innymi słowy, aby to wyjaśnić, Ale z drugiej strony. Na przykład, Przede wszystkim, co najważniejsze, na pewno. Po pierwsze / po drugie, dalej, a ponadto,Podsumowując, w skrócie. Podobnie, podobnie, w tym samym duchu, Tymczasem w późniejszym czasie.