Oferta

okiennice aluminiowe i żaluzje

OKIENNICE ALUMINIOWE, ŻALUZJE

Ozdobne elementy okna

Okiennica jako dodatkowy zewnętrzny lub wewnętrzny element okna spełnia nie tylko swoje funkcje ozdobne, nadając budynkowi szczególnie urokliwy wygląd, ale poprawia znakomicie komfort mieszkańcom budynku. Zapewniając im skutecznie pożądaną intymność zamieszkania nawet przy otwartym oknie, ochronę przed hałasem, wiatrem, nadmiernym słońcem. Umożliwia wentylację pomieszczeń przy częściowym i całkowitym odsłonięciu okna. Współczesna okiennica chroni również przed utratą ciepła z budynku przez otwory okienne.

Okiennica może być pełna, żaluzjowa stała lub żaluzjowa obrotowa. Wykonujemy okiennice aluminiowe. Obowiązkowym elementem okiennicy są okucia metalowe. Nowoczesną okiennicę można otwierać i zamykać bez potrzeby otwierania okna, z pomocą specjalnego mechanizmu. Można także regulować kąt nachylenia lameli okiennicy (tak jak listewki żaluzji przeciwsłonecznej) w przypadku okiennicy żaluzjowej obrotowej.

Okiennice można montować do okien drewnianych, aluminiowych oraz PCW. Mocuje się je do ościeżnicy okna lub muru. Najlepszy sposób zamocowania okiennicy dobierze dla Państwa nasz pracownik.

Przewagą okiennic aluminiowych nad drewnianymi jest ich niezwykle długa trwałość. Brak konieczności regularnej konserwacji elementów drewnianych oraz bogata kolorystyka z możliwością naniesienia na powierzchnię struktury drewna.

Dlatego w rezultacie tak konsekwentnie, Innymi słowy, aby to wyjaśnić, Ale z drugiej strony. Na przykład, Przede wszystkim, co najważniejsze, na pewno. Po pierwsze / po drugie, dalej, a ponadto,Podsumowując, w skrócie. Podobnie, podobnie, w tym samym duchu, Tymczasem w późniejszym czasie. Dlatego w rezultacie tak konsekwentnie, Innymi słowy, aby to wyjaśnić, Ale z drugiej strony. Na przykład, Przede wszystkim, co najważniejsze, na pewno. Po pierwsze / po drugie, dalej, a ponadto,Podsumowując, w skrócie. Podobnie, podobnie, w tym samym duchu, Tymczasem w późniejszym czasie.